iOS 10 beta 3 wydany. Ostrzeże o cieczy w porcie Lightin

iOS 10 beta 3 wydany. Ostrzeże o cieczy w porcie Lightin

Wczoraj obok systemu iOS 9.3.3 wyszła również trzecia wersja iOS 10 beta. Użytkownicy od razu wzięli się za odkrywanie nowych funkcji, które zostały dodane w tej aktualizacji. Już teraz możemy prześledzić najważniejsze z nich, a zapewne w następnych dniach poznamy kolejne, które będą odkrywane na bieżąco.

Pobieranie z Safari / Mail prosto do iCloud – była ona już dostępna w drugiej wersji iOS 10 beta, ale nie działała. Teraz wszystko działa poprawnie. Siri i aplikacje innych firm naprawienie błędu odpowiadania na Wiadomości z ekranu blokady Wiele innych, które możecie zobaczyć na poniższym filmie: https://www.youtube.com/watch?v=nd868K2zIMY

Najciekawszą jest jednak(jest również w wideo) wprowadzenie funkcji ostrzegania, gdy w porcie Lightin zostanie wykryta ciecz. Na ekranie zostanie wyświetlony komunikat, który będziemy mogli zaakceptować lub zignorować. Podobne rozwiązanie możemy zobaczyć już w duecie Galaxy S7 i Galaxy S7 edge. Wiele wskazuje na to, że nowa generacja iPhone’ów będzie wodoodporna.

reddit

Dodaj komentarz