iOS 10 zainstalowany na 76 % wszystkich iUrządzeń

iOS 10 zainstalowany na 76 % wszystkich iUrządzeń

Jedną z przewag wszystkich iPadów i iPhone’ów nad urządzeniami z Androidem jest zapewne możliwości aktualizacji i jednoczesne wypuszczanie jej dla wszystkich kompatybilnych urządzeń w jednym czasie. Nie inaczej jest też w przypadku iOS 10, który został bardzo dobrze przyjęty przez użytkowników i już od dawna znajduje się na większości iUrządzeń. Jest to spore ułatwienie dla programistów oraz dla Apple, które ma większą liczbę użytkowników raportujących drobne błędy do załatania przy okazji kolejnych wydań.

iOS 10 w publicznej wersji pojawił się prawie 4 miesiące temu, a według najnowszego raportu Apple został już zainstalowany na 76 % wszystkich działających iPhone’ów i iPadów. Jedynie 18 % użytkowników zdecydowało się pozostać przy iOS 9, a pozostałe 6 % kwalifikujących się urządzeń działa na starszych wersjach systemu Apple.

Przy okazji aktualizacji do iOS 10.2 wielu użytkowników spotkała jednak przykra sprawa związana z baterią. Telefon potrafi wyłączyć się przy 30 % i dopiero ponowne podłączenie go do ładowarki przywraca stan sprzed wyłączenia się.

Dodaj komentarz