iPhone SE 2 z 4.2-calowym ekranem ma pojawić się w czerwcu

iPhone SE 2 z 4.2-calowym ekranem ma pojawić się w czerwcu

Plotki o iPhone SE 2 krążą po sieci już od bardzo, bardzo dawna. Zawsze ich intensywność narasta wraz z początkiem wiosny, kiedy to Apple może zaprezentować następcę swojego budżetowego telefonu na czerwcowej konferencji WWDC lub na wcześniej zorganizowanym wydarzeniu. Od dłuższego czasu mówi się, że Apple wyda jedynie trzy iPhone’y i wszystkie pojawią się tradycyjnie dopiero we wrześniu. Żadnym z nich nie będzie model SE 2. Co chwile jesteśmy bombardowani plotkami, które wydają się sprzeczne wobec siebie.

Jednak pojawiają się nowe doniesienia i zapewne ich również nie możemy być pewni. Plotki prosto z Chin mówią, że iPhone SE 2 będzie miał 4.2-calowy wyświetlacz, a nie jak jego poprzednik 4-calowy. Pod maską ma pracować chipset A10 (z iPhone 7) oraz 2 GB pamięci RAM. Natywne pojemności to 32GB i 128GB. Nie Pod ekranem znajdzie się TouchID drugiej generacji, a więc nowszy niż ten w iPhone SE.

iPhone SE 2 ma zostać zaprezentowany na wspomnianej konferencji WWDC 2018, które prawdopodobnie rozpocznie się 4 czerwca. W Chinach jego cena ma wynieść 4000 juanów, a więc ok. 2120 złotych.

Źródło: RedmondPie

Dodaj komentarz