iPhone X i zarysowania na ramie ze stali nierdzewnej

iPhone X i zarysowania na ramie ze stali nierdzewnej

iPhone X zbudowany jest wyłącznie ze szkła i stalowej ramy. Oznacza to również, że jest on bardziej delikatny oraz drogi w naprawie. Jeden nieudolny ruch wystarczy, aby stracił on walory estetyczne. Nie wspominając już o rozbitym ekranie, czy szklanym tyle. Uratować przed niektórymi uszkodzeniami może jedynie porządne etui oraz szkło ochronne na ekran.

Okazuje się, że szklane panele to nie jedyne, bardzo wrażliwe elementy iPhone X. Również rama ze stali nierdzewnej, która teoretycznie powinna być o wiele wytrzymalsza od aluminium jest podatna na uszkodzenia. Mogłoby się zdawać, że porysowanie nie powinno być żadnym problemem dla stalowej konstrukcji, ale jak pokazują zdjęcia nie wygląda to za ciekawie. Szczególnie jeśli chodzi o wariant kolorystyczny Space Grey.

Ice Universe na Weibo udostępnia zdjęcie, które może wywołać niepokój, ponieważ widzimy na nim “zadrapania” lub po prostu odpadającą farbę. Dotyczy to dolnej krawędzi i boku, gdzie miejsce bez pokrycia farby jest bardzo duże. Dodatkowo na dole widać wiele drobnych, ale głęboki i brzydkich rys.
Pokazuje to tylko, że lepiej zastanowić się nad zakupem etui ochronnego, ponieważ po krótkim czasie użytkowania gołego iPhone X może on przestać wyglądać estetycznie.

Źródło: BGR

Dodaj komentarz