iPhone SE drugiej generacji jednak powstanie? Premiera już 2 sierpnia

iPhone SE drugiej generacji jednak powstanie? Premiera już 2 sierpnia

W marcu, Apple odświeżyło warianty pojemności 4-calowego iPhone SE. Zamiast 16 GB pojawiła się wersja 32 GB, a zamiast 64 GB teraz dostępna jest wersja 128 GB. Jeszcze w maju pojawiła się informacja, że firma z Cupertino planuje wprowadzić jego następcę, który miałby wyglądać zupełnie inaczej, niż bryła, którą doskonale znamy. Pojawiło się nawet jedno zdjęcie, które rzekomo przedstawiało jego szklaną, tylną część obudowy.

W ubiegłym tygodniu, jeden z analityków powiedział, że nie należy spodziewać się drugiej edycji iPhone SE i był to jednorazowy ruch ze strony Apple. Nowe informacje temu zaprzeczają i mówią, że nowa generacja iPhone SE może zadebiutować już w sierpniu.

Francuska strona, iGeneration twierdzi, że Apple planuje zorganizować konferencję 2 sierpnia, gdzie mielibyśmy zobaczyć nowy telefon. iPhone SE 2 miałby rzekomo kosztować 399 euro, a więc około 1699 złotych. Jest to zdecydowanie mało, ponieważ obecnie wariant 32 GB kosztuje 2149 zł, a 128 GB 2679 złotych. Nie ma niestety żadnych informacji na temat jego specyfikacji. Jedyne co możemy podejrzewać to jego budowa dzięki majowemu przeciekowi. Tylny panel miałby być wytworzony ze szkła Ion-X. Materiał jest elastyczny, lżejszy niż tradycyjne szkło i jest trudniejsze do zarysowania.

Dodaj komentarz