Pogromca brudu – Hoover Steam Capsule 2in1

Pogromca brudu – Hoover Steam Capsule 2in1

Mop parowy

Kto z nas nie chciałby mieszkać w czystym i wolnym od zarazków domu? Podejrzewam, że wszyscy chcielibyśmy w łatwy sposób sprawić, żeby podłogi, okna czy ściany w łazience były pozbawione brudu w zakamarkach. Na pomoc przychodzi Hoover Steam Capsule 2 in 1 – mop parowy, który dzięki gorącej parze zabija zarazki, a ponadto czyszczone powierzchnie schną dużo szybciej, niż przy użyciu tradycyjnych metod.

Czym mop parowy różni się od zwykłego mopa?

Jest po prostu lepszy, ponieważ:

– gorąca para zabija większość bakterii bez użycia detergentów (wystarczy zwykła woda z kranu)

– może umyć nie tylko podłogę, ale też okna, grill, prysznic, kuchenkę, ściany, ramy, lustra, futryny itp. Wszystko to jest możliwe dzięki odpowiednim końcówkom dołączonym do zestawu

– skuteczność urządzenia jest znacznie wyższa, niż w przypadku zwykłego mopa

– powierzchnia schnie bardzo szybko

– nadaje się do czyszczenia punktowego

– ma odłączany mniejszy moduł, którym można myć trudno dostępne miejsca (np. szczeliny)

– oszczędza wodę – do umycia podłóg w mieszkaniu wystarczy niecały litr wody (zależnie od metrażu)

Pogromca brudu – Hoover Steam Capsule 2in1

Mop parowy Hoover Steam Capsule 2in1 składa się z kilku elementów. Jest to urządzenie typu „dwa w jednym” – mamy tutaj duży moduł, stanowiący szkielet i uchwyt w czasie sprzątania podłogi oraz mniejszy moduł do mycia precyzyjnego lub czyszczenia powierzchni pionowych.

Duży moduł składa się w odłączanej rączki, a także korpusu głównego z zamocowaną na dole podwójną głowicą. W duży moduł wpinamy mniejszy. Jest on cięższy i w praktyce ważniejszy, bo to właśnie on “gra główną rolę” i w nim mieszczą się wszystkie najważniejsze przyciski, regulatory, wskaźniki i oczywiście zbiornik na wodę. Moduł ten jest odporny na lekkie zachlapania.

W jaki sposób Hoover Steam Capsule 2 in 1 czyści wszelkie powierzchnie?

Otóż, generator pary ma moc 1700 W i bardzo szybko podgrzewa wodę. Po włączeniu mopa wystarczy poczekać około 30 sekund i możemy zaczynać mycie (zaświeci się zielona dioda informująca o gotowości). Na samym dole znajduje się dysza do pary. Przekazuje ona parę do dużego modułu lub przy myciu precyzyjnym, do węża i odpowiednich nasadek. Gorąca para wylatująca pod ciśnieniem bez problemu rozprawia się z brudem i zarazkami “wypychając” je w każdego zakątka domu.

Jedyne do czego można się przyczepić, to fakt, że urządzenie jest droższe od tradycyjnego mopa. Jego cena to ok. 510 zł. Mimo to warto zainwestować w Hoover Steam Capsule 2 in 1 i cieszyć się czystością oraz świeżością w domu – bez użycia detergentów!

Dodaj komentarz