Jak zrobić system rezerwacji na stronie?

Jak zrobić system rezerwacji na stronie?

Sprawnie działający system rezerwacji online pozwala zwiększyć przychody, ale także ułatwia zarządzanie zespołem. Może się wydawać, że w związku z tym, jakie korzyści przynosi, jest skomplikowany w obsłudze, a jego stworzenie wymaga specjalistycznych umiejętności. Jednak jak pokazuje przypadek Calendesk, uruchomienie systemu rezerwacji wizyt na stronie internetowej nie wiąże się z posiadaniem tajemnej wiedzy. Nie musisz być programistą czy programistką, aby samodzielnie stworzyć stronę www oraz znajdujący się na niej wirtualny kalendarz. Dowiedz się, jak to zrobić.

Dla kogo jest system rezerwacji wizyt online?

Wirtualny kalendarz to rozwiązanie dla wielu branż, z którego korzystają zarówno osoby prowadzące jednoosobową działalność, jak i firmy mające do 10 pracowników i pracowniczek. System rezerwacji wizyt umożliwia skuteczną kontrolę nad całym procesem, dlatego bez znaczenia jest, czy działasz w branży beauty, czy jesteś prawniczką lub terapeutą. Każda działalność usługowa, w której pojawia się kontakt z klientem, może skorzystać z możliwości, jakie daje kalendarz online. Dzięki temu możesz liczyć na większy procent wizyt, które dochodzą do skutku i mniejszą liczbę pomyłek ze strony personelu.

Jak stworzyć system rezerwacji online na stronie?

Jeśli posiadasz własną stronę internetową, to wystarczy, że zdecydujesz się na kompletny system rezerwacji online w ramach platformy Calendesk. Dzięki niemu klienci będą mogli się umawiać na wizyty do Ciebie przez całą dobę – także wtedy, gdy śpisz. Jeżeli natomiast jesteś jeszcze przed stworzeniem strony www, to skorzystaj z kreatora stron internetowych, dzięki któremu w zaledwie godzinę powstanie Twoja spersonalizowana witryna – na niej będzie można umieścić wirtualny kalendarz Calendesk. Niezależnie od tego, który wariant Cię dotyczy, system rezerwacji online pomoże Ci:

  • pracować wydajniej, kiedy prowadzisz konsultacje lub sesje terapeutyczne i nie jesteś w tym samym czasie w stanie obsłużyć klientów zainteresowanych Twoimi usługami,
  • zadowolić klientów, którzy chcieliby jeszcze szybciej dokonywać rezerwacji i nie tracić czasu na rozmowy telefoniczne czy płatności na miejscu,
  • zwiększyć konkurencyjność, ponieważ nadal nie każda firma korzysta z tego rozwiązania lub nie w pełni wykorzystuje jego możliwości.

Strona internetowa z systemem rezerwacji daje Ci przewagę i czas potrzebny na realizację innych, ważniejszych dla Ciebie zadań.

Co zyskujesz dzięki aplikacji do rezerwacji?

Zautomatyzowany system rezerwacji z płatnościami odpowiada na potrzeby zarówno Twoje, jak i klientów. Dzięki Calendesk każdy pracownik będzie mieć przypisaną wizytę do siebie za pomocą koloru, a zmiany w kalendarzu będą dużo prostsze – wystarczy jedno kliknięcie, a Ty nie będziesz robić wszystkiego ręcznie jak do tej pory.

Ułatwieniem są także automatyczne powiadomienia, które nie pozwolą zapomnieć Twoim klientom o nadchodzącym spotkaniu z terapeutą czy lekarką. Mobilna aplikacja do rezerwacji pozwoli natomiast maksymalnie usprawnić kontakt na linii Twoja firma – klient.

Dodaj komentarz