Desire 10 Pro oraz HTC Desire 10 Lifestyle zostaną zaprezentowane już we wrześniu

Desire 10 Pro oraz HTC Desire 10 Lifestyle zostaną zaprezentowane już we wrześniu

Seria Desire od HTC zawsze cieszyła się dużą popularnością, ale niestety nie było tak z ostatnią linia, w której skład wchodziły Desire 825, Desire 630 oraz Desire 530. Według Venture Beat, firma HTC planuje wprowadzenie we wrześniu dwóch kolejnych modeli z serii Desire 10 ( o jednym była mowa już kilka tygodni temu). Nadchodzące telefony mają nazywać się Desire 10 Pro oraz Desire 10 Lifestyle.

Podobno Desire 10 Lifestyle to 5.5-calowy (720 x 1280) smartfon z Androidem Marshmallow na pokładzie. Urządzenie będzie napędzane przez czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon (nieznany model), zawierając maksymalnie 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej. Z tyłu powinniśmy znaleźć aparat 13 MP, a z przodu 5-megapikselowy aparat do selfie. HTC Desire 10 Lifestyle powinien być wyposażony w głośniki stereo Boomsound Hi-Fi. Mówi się, że będzie on dostępny w różnych wariantach kolorystycznych w matowym wydaniu.

O Desire 10 Pro nie wiemy nic, ale możemy domyślać się, że będzie to ulepszona wersja Lifestyle.

Na szczęście niezawodny Evan Blass dostarcza rendery, które pokazują jak będzie prawdopodobnie wyglądał HTC Desire 10 Pro. Na obrazach widzimy datę 20 września, więc wtedy właśnie może nastąpić ich premiera.

Źródło: Venture Beat, Evan Blass

Dodaj komentarz