iPhone 8 w czterech kolorach, w tym jednym nowym, lustrzanym?

iPhone 8 w czterech kolorach, w tym jednym nowym, lustrzanym?

iPhone 8 to już legenda, która jeszcze nie ujrzała światła dziennego. Od kilku miesięcy mówi się tylko o jubileuszowym modelu, a o jego kompanach, czyli iPhone 7S i 7S Plus wspomina się od czasu do czasu. Telefon, który ma zostać wydany z okazji 10. rocznicy od wydania pierwszego iPhone’a ma być czymś zupełnie innym i wyjątkowym pod każdym względem. Na jego unikalność ma wpłynąć chociażby wyświetlacz OLED. Ostatnio pojawiła się też plotka, że Apple zrezygnuje z TouchID. Zamiast tego oczekuje się, że iPhone 8 będzie korzystać z funkcji rozpoznawania twarzy.

Najnowsza plotka mówi, że iPhone 8 będzie dostępny w czterech różnych kolorach, w tym jeden z nich będzie zupełnie nowy. Informację dostarcza Benjamin Geskin, a więc osoba, która bardzo często przygotowuje różne koncepcję urządzeń i zajmuje się przeróżnymi przeciekami. Według jego źródła nowym kolorem będzie lustrzany, a więc taki, w którym będzie można się przejrzeć. Aby móc sobie to wyobrazić, Benjamin przygotował grafiki z lustrzanymi etui dla iPhone 8.

Obecnie iPhone 7 i iPhone 7 Plus oferowane są w sześciu różnych kolorach, a jeśli plotka okaże się prawdziwa, to połowa z nich musiałaby zniknąć w przypadku iPhone 8.

Źródło: @VenyaGeskin1, AppleInsider

Dodaj komentarz