iPhone 8 w przecieku od producenta etui

iPhone 8 w przecieku od producenta etui

Nowy przeciek dotyczący iPhone 8 dostarcza po raz kolejny niezawodny @evleaks. Przede wszystkim daje on nam spojrzenie na wyświetlacz, który rzeczywiście robi wrażenie. Przeciek pochodzi oczywiście od jednego z producentów etui. Wczoraj pojawiły się informacje, że Apple ma problemy z tego typu wyświetlaczem OLED, który posiada nietypowe wcięcie u góry. Podobno aż 40 % paneli jest wadliwe.

Samsung oraz LG w swoich flagowcach zostawiły jednak minimalne ramki u góry i na dole. Istotne są te górny, ponieważ tam znajdują się wszelkie czujniki jak aparat czy głośnik. Apple postanowiło zostawić jedynie wcięcie, podobnie jak w przypadku Essential Phone od Andy’ego Rubina.

iPhone 8 (encased) pic.twitter.com/9LpARCAML2

— Evan Blass (@evleaks) 8 sierpnia 2017

Ten przeciek jest na prawe powieleniem innych, które pojawiały się przez ostatnie dni. Oczywiście w najbliższych tygodniach przed premierą, która ma odbyć się już we wrześniu, zapewne zobaczymy jeszcze dokładniejsze zdjęcia. Dostawcą tych nieszablonowych paneli OLED jest Samsung i nie zmieni się to przez najbliższy rok. Z tyłu również ma znaleźć się szklany panel, który umożliwi wdrożenie funkcji bezprzewodowego ładowania. Nie wiadomo jeszcze co z czytnikiem linii papilarnych. Może on zostać umieszczony bezpośrednio na ekranie lub w bocznym przycisku zasilania.

Źródło: iPhoneHacks

Dodaj komentarz