Furioza – doskonały film dla fanów mocnych wrażeń

Furioza – doskonały film dla fanów mocnych wrażeń

Szukasz dobrego filmu na wieczór i historii, która całkowicie Cię pochłonie? Furioza cały film to doskonała polska produkcja, dzięki której dobrze spędzisz czas. Oparta na faktach fabuła opowiada o brutalnym świecie pseudokibiców. 

Furioza – doskonały film dla fanów mocnych wrażeń

Jeśli szukasz dobrego filmu sensacyjnego, zatrzymaj się tutaj! Furioza to produkcja stworzona specjalnie z myślą o Tobie. Rewelacyjnie opowiedziana historia sprawi, że nie poczujesz się zawiedziony. Dobrze dobrana obsada sprawia, że możemy poznać brutalny świat pseudokibiców, który rządzi się zupełnie innymi prawami. Gangi, ustawki, interwencje policji… Film Furioza pokazuje to wszystko w bardzo realistyczny sposób. 

Gdzie możesz zobaczyć tę polską produkcję? Po prostu rozsiądź się wygodnie na kanapie i obejrzyj film online w domowym zaciszu! Dzięki platformie Filmy i Seriale Online seans przebiegnie bez żadnych komplikacji i zacinania się. O czym jest film Furioza? Kogo możemy w nim zobaczyć? Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź, czy to film odpowiadający Twoim preferencjom!

Furioza – opis fabuły

Akcja filmu w głównej mierze skupia się na historii pewnej policjantki o pseudonimie Dzika, której celem jest rozbicie grupy przestępczej. Jej zadanie jest wyjątkowo trudne, ponieważ działania musi skupić na środowisku, z którego sama pochodzi. Oznacza to powrót do starej znajomości, czyli Dawida, miłości z czasów młodości, a obecnie lekarza, na którego trafia przypadkiem. Dzika składa mu propozycję pozostania informatorem policji w zamian za wolność jego brata, któremu grozi kilkuletni wyrok. Kluczową rolę odgrywa tutaj również dawny przyjaciel Dawida, czyli “Golden” stojący wysoko w hierarchii wspomnianej grupy, który staje się podejrzliwy wobec bliskiego niegdyś znajomego.

Dzika i Dawid muszą wspólnie rozpracować rozwijającą się siatkę przestępczą, co rodzi wiele niebezpieczeństw i trudną grę z własną przeszłością. Połączeni zamiłowaniem do tej samej drużyny piłkarskiej członkowie gangu stają się bezwzględną grupą. Dzika musi więc wygrać ze światem, w którym główną rolę odgrywają pieniądze oraz wpływy.

Furioza – obsada

Główne role w filmie Furioza odgrywają: Weronika Książkiewicz (Dzika), Mateusz Banasiuk (Dawid) oraz Mateusz Damięcki (Golden). Tworzone przez nich kreacje znacznie odbiegają od tych, które znamy już z innych produkcji, w których brali udział. Widzowie będą z pewnością zaskoczeni silnymi osobowościami, które dane im będzie ujrzeć na ekranie. Oprócz tego w filmie możemy również zobaczyć Łukasza Simlata, Janusza Chabiora czy Szymona Bobrowskiego. 

Dodaj komentarz